26 апрель санасида ўтказилган онлайн савдолар натижаси
202 412 та лот онлайн аукцион савдоларига чиқарилди. Шунингдек, бошланғич нархи 47,2 млрд сўм бўлган 7 608 та лот 57,1 млрд сўмга реализация қилинди.
• сони 20 та
• бошланғич нархи 25,9 млрд сўм
• сотилган нархи 27,5 млрд сўм
• Наманган вилояти Поп туманида жойлашган бошланғич нархи 8,8 млрд сўм бўлган Давлат мулки объектлардан самарали фойдаланиш маркази Наманган вилоят ҳудудий бошқармаси балансидаги автосарой бино-иншоотлари 9,3 млрд сўмга сотилди.
• Самарқанд вилояти Самарқанд туманида жойлашган бошланғич нархи 4,8 млрд сўм бўлган "Ташқи иқтисодий фаолият миллий банки” АЖ балансидаги вакумли музлатгич омборхона биноси ва ускуналари 5,1 млрд сўмга сотилди.
• сони 40 та
• бошланғич нархи 558 млн сўм
• ер майдони 1,2 га
• Сурхондарё вилояти Шеробод туманидан бошланғич нархи 39,7 млн сўм бўлган ошхона, кафелар ва савдо уйлари қуриш учун 3 сотих ер участкаси 325,7 млн сўмга сотилди.
• Хоразм вилояти Хазорасп туманидан бошланғич нархи 15 млн сўм бўлган қурилиш материаллари ишлаб чиқариш заводи қуриш учун 9 сотих ер участкаси 204,2 млн сўмга сотилди.
• сони 42 та
• бошланғич нархи 15 млн сўм
• сотилган нархи 450 млн сўм
• сони 82 та
• бошланғич нархи 16,4 млрд сўм
• сотилган нархи 19,2 млрд сўм
• Қорақалпоғистон Республикаси Нукус шаҳридан бошланғич нархи 1,6 млрд сўм бўлган чойхона биноси 2,4 млрд сўмга сотилди.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 26 апреля
На аукционы и открытые торги было выставлено 202 412 лота. Также было реализовано 7 608 объекта со стартовой ценой 47,2 млрд сумов за 57,1 млрд сумов.
• стартовая цена 25,9 млрд сум
• цена продажи 27,5 млрд сум
• Здание автосарая, принадлежащее территориальному управлению Наманганской области Центру по эффективному использованию государственных объектов, расположенное в Папском районе Наманганской области, со стартовой ценой 8,8 млрд сумов продано за 9,3 млрд сумов.
• Складское здание и оборудование вакуумного холодильника, принадлежащее АО "Ташқи иқтисодий фаолият миллий банки”, расположенное в Самаркандском районе Самаркандской области, со стартовой ценой 4,8 млрд сумов продано за 5,1 млрд сумов.
• стартовая цена 558 млн сум
• Земельный участок, расположенный в Шерабадском районе Сурхандарьинской области, площадью 3 сотки, со стартовой ценой 39,7 млн ​​сумов продан за 325,7 млн сумов для строительства столовой, кафе и торговых домов.
• Земельный участок, расположенный в Хазораспском районе Хорезмской области, площадью 9 соток, со стартовой ценой 15 млн ​​сумов продан за 204,2 млн сумов для строительства завода по производству стройматериалов.
• стартовая цена 16,4 млрд сум
• цена продажи 19,2 млрд сум
• Пустующие здания и сооружения, расположенные в городе Нукус Республики Каракалпакстан, со стартовой ценой 1,6 млрд сумов проданы за 2,4 млрд сумов.