20 февраль санасида ўтказилган онлайн савдолар натижаси
743 та лот онлайн аукцион савдоларига чиқарилди. Шунингдек, бошланғич нархи 20,7 млрд сўм бўлган 182 та лот 59,8 млрд сўмга реализация қилинди.
• сони 10 та
• бошланғич нархи 13,4 млрд сўм
• сотилган нархи 38,8 млрд сўм
Самарқанд вилояти Самарқанд шаҳрида жойлашган бошланғич нархи 4,2 млрд сўм бўлган Давлат мулки объектларидан самарали фойдаланиш маркази Самарқанд вилоят ҳудудий бошқармаси балансидаги бўш турган хизмат кўрсатиш биноси 12,1 млрд сўмга сотилди.
• бошланғич нархи 288 млн сўм
Навоий вилояти Навоий шаҳрида жойлашган бошланғич нархи 165 млн сўм бўлган Навоий давлат кончилик ва технологиялар университети балансидаги бўш турган ошхонаси 200 млн сўмга ижарага берилди.
• сони 52 та
• бошланғич нархи 569 млн сўм
• сотилган нархи 1 млрд сўм
• ер майдони 2 га
Қорақалпоғистон Республикаси Амударё туманидан бошланғич нархи 6,1 млн сўм бўлган якка тартибдаги турар-жойларни қуриш учун 4 сотих ер участкаси 102,4 млн сўмга сотилди.
Суд ва бошқа органлар ижро ҳужжатлари бўйича:
• бошланғич нархи 1,2 млрд сўм
• сотилган нархи 1,8 млрд сўм
Андижон вилояти Андижон шаҳридан бошланғич нархи 196,9 млн сўм бўлган турар жой 407,5 млн сўмга сотилди.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 20 февраля
На аукционы и открытые торги было выставлено 743 лота. Также было реализовано 182 объекта со стартовой ценой 20,7 млрд сумов за 59,8 млрд сумов.
• стартовая цена 13,4 млрд сум
• цена продажи 38,8 млрд сум
• Пустующее служебное здание, принадлежащие территориальному управлению Самаркандской области Центра по эффективному использованию государственных объектов, расположенное в городе Самарканде Самаркандской области, со стартовой ценой 4,2 млрд сумов продано за 12,1 млрд умов.
• стартовая цена 288 млн сум
• Пустующая столовая, принадлежащая Навоийскому государственному горно-технологическому университету, расположенная в городе Навоий Навоийской области, со стартовой ценой 165 млн сумов сдана в аренду за 200 млн сумов.
• стартовая цена 569 млн сум
• Земельный участок, расположенный в Амударьинском районе Республики Каракалпакстан, площадью 4 сотки со стартовой ценой 6,1 млн ​​сумов продан за 102,4 млн сумов для строительства жилых домов в едином порядке.
• Жилое помещение, расположенное в городе Андижан Андижанской области, со стартовой ценой 196,9 млн сумов продано за 407,5 млн сумов.