22 февраль санасида ўтказилган онлайн савдолар натижаси
899 та лот онлайн аукцион савдоларига чиқарилди. Шунингдек, бошланғич нархи 31,5 млрд сўм бўлган 314 та лот 54,7 млрд сўмга реализация қилинди.
• бошланғич нархи 11 млрд сўм
• сотилган нархи 11,8 млрд сўм
Тошкент вилояти Янгийўл туманида жойлашган бошланғич нархи 3,5 млрд сўм бўлган «Дори-дармон» АЖ балансидаги дорихона бино-иншоотлари 3,7 млрд сўмга сотилди.
Қашқадарё вилояти Касби туманида жойлашган бошланғич нархи 2,4 млрд сўм бўлган "Қашқадарё вилоят Агрокимёҳимоя" АЖ балансидаги минерал ўғит сақлаш ва тарқатиш шохобчаси 2,6 млрд сўмга сотилди.
• сони 60 та
• бошланғич нархи 534 млн сўм
• сотилган нархи 2,2 млрд сўм
Сирдарё вилояти Гулистон шаҳрида жойлашган бошланғич нархи 68,2 млн сўм бўлган Ихтисослаштирилган таълим муассасалари агентлиги балансидаги мактаб-интернатининг бинолари 354,4 млн сўмга ижарага берилди.
• бошланғич нархи 1 млрд сўм
• ер майдони 2,7 га
Сурхондарё вилояти Музработ туманидан бошланғич нархи 46,7 млн сўм бўлган кўп қаватли турар-жой бинолари ва мажмуалари қуриш учун 5 сотих ер участкаси 219,6 млн сўмга сотилди.
Суд ва бошқа органлар ижро ҳужжатлари бўйича:
• сотилган нархи 2,6 млрд сўм
• сони 32 та
• бошланғич нархи 8 млн сўм
• сотилган нархи 66 млн сўм
Фарғона вилояти Данғара туманидан бошланғич нархи 0,7 млн сўм бўлган кўчма савдо жойи 36,6 млн сўмга сотилди.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 22 февраля
На аукционы и открытые торги было выставлено 899 лота. Также было реализовано 314 объекта со стартовой ценой 31,5 млрд сумов за 54,7 млрд сумов.
• стартовая цена 11 млрд сум
• Здания и сооружения аптеки, принадлежащие АО "Дори-дармон", расположенные в Янгиюльском районе Ташкентской области, со стартовой ценой 3,5 млрд сумов проданы за 3,7 млрд сумов.
• Станция хранения и распределения минеральных удобрений, принадлежащая АО "Кашкадарё вилоят Агрокимёхимоя", расположенная в Касбинском районе Кашкадарьинской области, со стартовой ценой 2,4 млрд сумов продана за 2,6 млрд сумов.
• стартовая цена 534 млн сум
• Здания школы-интерната, принадлежащие Агентству специализированных образовательных учреждений, расположенные в городе Гулистан Сырдарьинской области, со стартовой ценой 68,2 млн сумов сданы в аренду за 354,4 млн сумов.
• площадь земельного участка 2,7 га
• Земельный участок, расположенный в Музработском районе Сурхандарьинской области, площадью 5 соток со стартовой ценой 46,7 млн ​​сумов продан за 219,6 млн сумов для строительства многоэтажных жилых домов и комплексов.
• цена продажи 66 млн сум
• Мобильная торговая точка, расположенная в Дангарском районе Ферганской области, со стартовой ценой 0,7 млн ​​сумов продана за 36,6 млн сумов.