12 сентябрь санасида ўтказилган онлайн савдолар натижаси
484 та лот онлайн аукцион савдоларига чиқарилди. Шунингдек, бошланғич нархи 48,1 млрд сўм бўлган 338 та лот 72,6 млрд сўмга реализация қилинди.
• бошланғич нархи 48,9 млн сўм
• сотилган нархи 53,8 млн сўм
Фарғона вилояти Фарғона шаҳрида жойлашган бошланғич йиллик ижара ставкаси 13,9 млн сўм бўлган Фарғона вилояти Адлия бошқармаси балансидаги бинонинг бир қисми 15,3 млн сўмга ижарага берилди.
• сони 269 та
• бошланғич нархи 42,4 млрд сўм
• сотилган нархи 65,5 млрд сўм
• ер майдони 8,2 га
Тошкент шаҳри Мирзо Улуғбек туманидан бошланғич нархи 6 млрд сўм бўлган савдо ва кўнгил очар мажмуалари ҳамда ўрта қаватли турар жой бинолари қуриш учун 30 сотих ер участкаси 17,6 млрд сўмга сотилди.
Тошкент шаҳри Миробод туманидан бошланғич нархи 6 млрд сўм бўлган кўп қаватли турар жой бинолари қуриш учун 12 сотих ер участкаси 10,2 млрд сўмга сотилди.
Бухоро вилояти Ромитан туманидан бошланғич нархи 80,3 млн сўм бўлган кўп қаватли турар жой бинолари ва мажмуалари қуриш учун 7 сотих ер участкаси 305,1 млн сўмга сотилди.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 12 сентября
На аукционы и открытые торги было выставлено 484 лота. Также было реализовано 338 объекта со стартовой ценой 48,1 млрд сумов за 72,6 млрд сумов.
• стартовая цена 48,9 млн сум
• цена продажи 53,8 млн сум
• Часть здания, принадлежащая территориальному управлению Андижанской области Агентства по управлению государственными активами, расположенная в городе Фергана Ферганской области, со стартовой ценой 13,9 млн ​​сумов продана за 15,3 млн сумов.
• количество 269
• стартовая цена 42,4 млрд сум
• цена продажи 65,5 млрд сум
• площадь земельного участка 8,2 га
• Земельный участок, расположенный в Мирзо Улугбекском районе города Ташкента, площадью 30 соток, со стартовой ценой 6 млрд ​​сумов продан за 17,6 млрд сумов для строительства торгово-развлекательных комплексов и жилых домов средней этажности.
• Земельный участок, расположенный в Мирабадском районе города Ташкента, площадью 12 соток, со стартовой ценой 6 млрд ​​сумов продан за 10,2 млрд сумов для строительства многоэтажных жилых домов.
• Земельный участок, расположенный в Ромитанском районе Бухарской области, площадью 7 сотки, со стартовой ценой 80,3 млн ​​сумов продан за 305,1 млн сумов для строительства столовой, кафе и торговых домов.