18-yanvar sanasida o'tkazilgan onlayn savdolar natijasi
256 ta lot onlayn auksion va ochiq elektron tanlovga chiqarildi. Shuningdek, boshlang'ich narxi 24,4 mlrd so'm bo'lgan 287 ta lot 36,3 mlrd so‘mga realizatsiya qilindi.
• boshlang‘ich narxi 4,6 mlrd so‘m
• Andijon viloyati Baliqchi tumanidan boshlang'ich narxi 1,2 mlrd so‘m bo‘lgan Davlat mulki obyektlaridan samarali foydalanish markazi Andijon viloyati hududiy boshqarmasi balansidagi bo‘sh turgan ma’muriy bino 3,8 mlrd so‘mga sotildi.
• soni 123 ta
• boshlang'ich narxi 6,6 mlrd so‘m
• sotilgan narxi 11,8 mlrd so‘m
• yer maydoni 11 ga
• Toshkent viloyati Toshkent tumanidan boshlang'ich narxi 2,7 mlrd so‘m bo‘lgan oshxona, kafelar va savdo uylari qurish uchun 11 sotix yеr uchastkasi 6,6 mlrd so‘mga sotildi.
• Surxondaryo viloyati Sariosiyo tumanidan  boshlang'ich narxi 480,8 mln so‘m bo‘lgan sport-sog‘lomlashtirish markazlari qurish uchun m bo‘lgan 83 sotix yеr uchastkasi 528,8 mln so‘mga sotildi.
• boshlang'ich narxi 4,5 mlrd so‘m
• sotilgan narxi 5,6 mlrd so‘m
• Toshkent viloyati Qibray tumanidan boshlang'ich narxi 3 mlrd so‘m bo'lgan ko‘chmas mulk 3,4 mlrd so‘mga sotildi.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 18 января
На аукционы и открытые торги было выставлено 256 лота. Также было реализовано 287 объекта со стартовой ценой 24,4 млрд сумов за 36,3 млрд сумов.
• Пустующее административное здание, принадлежаще территориальному управлению Андижанской области Центра по организации эффективного пользования государственных объектов, расположенное в Баликчинском районе Андижанской области, со стартовой ценой 1,2 млрд сумов продано за 3,8 млрд сумов.
• площадь земельного участка 11 га
• Земельный участок, расположенный в Ташкентском районе Ташкентской области, площадью 11 соток, со стартовой ценой 2,7 млрд ​​сумов продан за 6,6 млрд сумов для строительства столовой, кафе и торговых домов.
• Земельный участок, расположенный в Сариосийском районе Сурхандарьинской области, площадью 83 сотки, со стартовой ценой 480,8 млн ​​сумов продан за 528,8 млн сумов для строительства спортивно оздоровительных центров.
• Недвижимость в Кибрайском районе Ташкентской области, со стартовой ценой 3 млрд сумов продана за 3,4 млрд сумов.